Apie mus

KAS MES ESAME?

UAB „IŠTAKA“

Nuo 1991 m. sėkmingai dirbame statybų versle, griežtai laikydamiesi sutartų terminų ir sąlygų. Mūsų ilgametė darbo patirtis leidžia užtikrinti, kad bendrastatybiniai darbai būtų įgyvendinti laiku, nepriklausomai nuo darbų pobūdžio ir projektų apimties. Esame subūrę stiprią 40-ties žmonių komandą, turime nuosavą statybinę techniką žemės ir kėlimo darbams, bendradarbiaujame su laiko patikrintais partneriais ir subrangovais. Siekdami prisitaikyti prie rinkos pokyčių, nuolatos investuojame į darbuotojų kvalifikaciją, naudojamą įrangą ir medžiagas.

Dirbame su mažaaukščiais ir daugiaaukščiais gyvenamaisiais, komercinės ir viešosios paskirties objektais, gamybiniais ir žemės ūkio statiniais, teikiame generalinės rangos paslaugas, liejame pamatus, betonuojame grindis, įrengiame perdangas, mūrijame sienas bei vidines pertvaras, įrengiame stogus, siūlome fasado šiltinimo, apdailos, gerbūvio paslaugas, dirbame Kaune ir Kauno apylinkėse. Bendrastatybiniai projektai atitinka griežtus technologinius statybos ir saugos reikalavimus, atliktiems darbams suteikiame kokybės garantiją.

Mūsų privalumas – tai dėmesys klientų poreikiams, šiuolaikiškas ir inovatyvus požiūris į statybos darbus, leidžiantis siekti aukščiausių rezultatų. Esame atidūs detalėms, visuomet ieškome optimalių sprendimų individualioje situacijoje. Mūsų kompetentingų specialistų komanda ir ilgametė darbo patirtis leidžia sklandžiai koordinuoti darbų procesą, užtikrinant tikslingą Jūsų finansinių išteklių panaudojimą.

UAB „IŠTAKA“ DARBO PRINCIPAI

  • Lankstumas. Dirbame su įvairios apimties ir sudėtingumo projektais.
  • Atsakingumas. Griežtai laikomės sutartų įsipareigojimų ir darbų atlikimo terminų.
  • Požiūris į klientą. Suprantame kliento lūkesčius ir vadovaujamės sąžiningumo principu.

Ypatingi ir neypatingi statiniai

Kultūros paveldo statiniai


ISO 9001:2015

ISO 14001:2015

ISO 45001:2018

Susisiekite
+37065633205

Pirmadienis – penktadienis

7.30 – 17.30