Atliekami darbai

Administracinės patalpos

Administracinių patalpų įrengimas, remontas ir rekonstrukcija. Patalpų perplanavimas, vidaus apdaila, santechnikos, vandentiekio, kanalizacijos, vėdinimo, signalizacijos ir kitų sistemų įrengimas, elektros tinklų įvedimas.

Sandėliavimo ir gamybinės paskirties pastatai

Sandėliavimo ir gamybinės paskirties objektų bendrieji statybos, remonto ir rekonstrukcijos darbai. Pamatų, sienų ir stogo įrengimas, betonavimas, mūrijimas, lauko ir vidaus apdaila, inžinerinių sistemų montavimas, konstruktyvo darbai.

Daugiabučiai gyvenamieji pastatai

Mažaaukščių ir daugiaaukščių gyvenamųjų pastatų statyba, remontas ir rekonstrukcija, daugiabučių namų atnaujinimas. Pamatų, sienų ir stogo šiltinimas, langų keitimas ir balkonų stiklinimas, fasado įrengimas, grindų betonavimas, generalinės rangos paslaugos.

Vidaus patalpos

Vidaus patalpų įrengimo ir apdailos darbai. Tinkavimo, dažymo, gruntavimo, plytelių klijavimo, grindų klojimo paslaugos, langų, palangių ir durų montavimas, elektros tinklų įvedimas, sistemų (santechnikos, vandentiekio, kanalizacijos, vėdinimo, signalizacijos ir kt.) įrengimas.

Gyvenamieji namai

Gyvenamųjų namų statybos, remonto ir rekonstrukcijos darbai. Pamatų įrengimas, mūras, stogo montavimas ir dengimas, fasadų šiltinimas bei apdaila, vandentiekio ir nuotekų tinklų montavimas, inžinerinių tinklų įrengimas, gerbūvio darbai.

Aplinkos tvarkymo darbai

Aplinkos tvarkymo ir žemės kasimo darbai. Susisiekimo komunikacijų tiesimas, inžinerinių tinklų klojimas, automobilių stovėjimo aikštelių betonavimas, tvorų statymas, drenažų įrengimas, trinkelių klojimas ir kiti gerbūvio darbai.

Kultūros paveldo statiniai

Kultūros paveldo objektų ir ypatingų statinių pertvarkymas, rekonstrukcija ir atstatymas. Tvarkomieji paveldosaugos ir statybos darbai, aplinkos tvarkymas, komunikacijų ir inžinerinių tinklų, signalizacijos, vėdinimo ir kitų sistemų įrengimas.

Visuomeniniai statiniai

Visuomeninės paskirties objektų statyba, renovacija ir remontas, generalinės rangos paslaugos. Konstruktyvo darbai, betonavimas, mūrijimas, stogų įrengimas, fasadų šiltinimas, gerbūvio tvarkymas, komunikacijų ir inžinerinių tinklų įrengimas.

Pasirinkite mus!
Susisiekite
+37065633205

Pirmadienis – penktadienis

7.30 – 17.30